kesinlikle izlenmesi gereken devam filmleri.

1. Yüzüklerin Efendisi

Orta Çağdadünyaya savaştan başka hiç bir katkı vermeyen bir yüzüğün yok edilme çabasınıanlatmaktadır. Frodo ve Gandalf başlıca filmdeki karakterlerdir. Çok uzun vezor geçecek bir yolculuktan sonra yüzüğün yok edilmesi mümkündür. Seri toplam 3filmden oluşur.

2. Harry Potter

Bir romanınfilme uyarlanması ile beyaz perdede izleyicileri il buluşmuş bir filmserisidir. Bebekken anne ve babasını kaybetmiş Harry'nin düşmanı Voldemort ilemücadelesini anlatır. Seri 7 filmden oluşur.

3. Testere

Korku filmisevenlerin çok iyi bildiği bir filmdir. Tam 7 seriden oluşan bir filmdir. Birseri katilin kurbanları ile oynadığı oyunlar filmin konusunu oluşturur. Birinsanın yaşamak için birçok şeyden vazgeçeceği filmin ana temasıdır.

4. Baba

Oldukça eskibir film olan Baba 3 deriden oluşuyor. Amerika'da yaşayan bir İtalyanmafyasının hayatını konu alan bir filmdir. Mafya içindeki uygulamaların dayenileneceği zaman zaman anlatılır.

5. Terminatör

4 filmdenoluşan bu seri, çekildiği zamana göre uzak geleceği konu alır. Dünyayırobotların yönettiğini anlatan film buna karşı sayısı azalmış direnişçiinsanların mücadelesini konu alır.

6. Örümcek Adam

Okulunda vesosyal ilişkilerinde başarısız olan bir öğrencinin denek olan bir örümcektarafından ısırılması ile başlayan bir macerayı konu alan bir seridir. Isırılmaile birlikte örümceğin bir çok özelliğini üstüne alan filmin ana karakteriPeter'in maceraları anlatılmaktadır.

7. X-Men

6 filmdenoluşan bir seridir. İnsanların mutasyona uğrayıp kötü mutandlara karşımücadelesinden bahsetmektedir.

8. Rocky

Amatör birboksörün, profesyonel bir boksörün sakatlanması ile onun yerine profesyonelmaçlara çıkmasını konu alan bir film serisidir. 6 filmden oluşur.

9. Hababam Sınıfı

Haylaz vesürekli sınıfta kalan öğrencilerin durumunu oldukça komik bir şekilde konu alanbir film serisidir. Türk yazar Rıfat Ilgaz'ın yazdığı bir kitabın beyaz perdeyeuyarlanmasıdır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları